Zapraszamy

Jeśli szukasz miejsca, gdzie Twoje dziecko będzie rozwijać swoje pasje, zdobywać wiedzę i tworzyć przyjacielskie relacje, to jesteś we właściwym miejscu! Nasza szkoła oferuje nowoczesne metody nauczania, wykwalifikowaną kadrę pedagogiczną oraz bogatą ofertę zajęć dodatkowych. Zapewniamy miłą atmosferę i wsparcie w rozwoju każdego ucznia. Dołącz do naszej społeczności już dziś!

Młodzieżowy Ośrodek Socjoterapii

im. Kompanii Gołanieckiej

w Gołańczy

Młodzieżowy Ośrodek Socjoterapii jest placówką kreowania konstruktywnych postaw młodych ludzi. Stwarza im warunki do uzyskania wykształcenia, ale przede wszystkim umożliwia zmianę niekonstruktywnych wzorców zachowań na społecznie akceptowane, poprzez zdobycie odpowiedniej wiedzy i umiejętności społecznych.

• 67 2169158KOM.
  • 609-403-066

W czasie pobytu w Młodzieżowym Ośrodku Socjoterapii
w Gołańczy chłopcy i dziewczęta między innymi uzupełniają braki edukacyjne
i otrzymują szansę zmiany nastawienia
do rzeczywistości i zmiany hierarchii wartości.
Aby do tego doprowadzić oprócz systematycznej pracy dydaktyczno – wychowawczej proponujemy młodzieży również różnorodne zajęcia pozalekcyjne, w których nasi wychowankowie odnosili i nadal odnoszą sukcesy.